Kalendari i vështirë, çfarë e pret Vllazninë në javën e 23-të

Vllaznia ka humbur shumë terren në javët e fundit dhe me një pikë para nuk ka asnjë garanci për mbajtjen e kreut.

Ndaj që të ndodhë kjo gjë duhet që të fitojnë ndeshjen e radhës.

Në javën e 23-të, kalendari i dhuron shkodranëve një sfidë të vështirë në shtëpi, ku presin Kukësin.Vllaznia 2021?

Ndërsa Teuta do të kërkojë shansin për të qenë e para, ku të dielën luan në transfertën e Ballshit.

Pa dyshim që për të dy skuadrat kalendari është i vështirë, por sezoni ka hyrë në një fazë të tillë ku çdo ndeshje duhet konsideruar si finale për titullin kampion.Vllaznia lidere, 3 ndjekës me pikë të njëjta — FSHF Kategoria Superiore