Lajm i orës së vonë/ Dënimi i Skënderbeut nga UEFA mund të ndryshojë, korçarët me një shans të ri

Zhvillime në kampin e Skënderbeut. Ka dalë një mundësi e re për klubin korçar dhe dënimi i UEFA-s mund të pësojë ndryshime.Te pakten keshtu shkruan sonte ne oret e vona “Panorama Sport”, e cila ka mësuar ekskluzivisht se çfarë po ndodh me tetë herë kampionët e Shqipërisë.

Detaje të tjera nuk jepen, ndersa artikullin e plotë do ta gjeni në versionin print të “Panorama Sport” të datës 14 shtator…