Luajti ndeshje bamirësie përkrah Nasri, Lorik Cana nuk e kursen aspak ish-yllin francez

Lorik Cana ka luajtur ndeshjen mes legjendave të Marsejës dhe UNICEF. Ish-futbollisti shqiptar ishte në fushën e lojës me yje të tjerë ku spikat Drogba, por tërësisht jashtë forme ishte Nasri.

Ky i fundit kishte shtuar shumë peshë. Intervista e Lorik Canës pas ndeshjes ka marrë jehonë të madhe mes batutës: “Kishin ardhur të dy, Nasri dhe Samir”, tha Cana.