Partizani godet në merakto ,pritet vetëm zyrtarizimi (FOTO)

Ferhan Hasani me shumë mundësi do të jetë lojtari i Partizanit. Prej kohësh drejtuesit e kuq janë në bisedime me futbollistin, për ta bindur atë të vishet i kuq.

Pas takimit që kishte me drejtuesit e Partizanit, së fundmi lojtari ka filluar ta ndjekë skuadrën kryeqytetase nga afër.

Hasani është shfaqur në “Niko Dovana”, ditën e sotme, ku ndjek nga afër ndeshjen mes Teutës dhe Partizanit.

Duket se tratativat janë në momentet vendimtare dhe tashmë pritet vetëm zyrtarizimi i Hasanit si lojtari më i ri i Partizanit.https://www.photojoiner.net/image/VunqltZx