Teuta-Partizani, publikohet formacionet zyrtare

Do të startojë në orën 16:45, supersfida mes Teutës dhe Partizanit, që do të mbyllë siparin e javës së 16-të të Kategorisë Superiore.

Një përballje që pritet të jetë tepër e luftuar në fushën e lojës, duke ditur edhe objektivat që kanë këto 2 skuadra. Për sa i përket formacioneve zyrtare, nuk është se ka surprizat, teksa të dy trajnerët, nuk kanë preferuar të bëjnë shumë ndryshime nga ndeshjet e kaluara.

FORMACIONET ZYRTARE:

TEUTA: Frashëri, Arapi, Hoxha, Kuros, Todorovski, Avdyli, Aleksi, E.Vila, Bregu, L.Vila, Krasniqi.

PARTIZANI: Hoxha, Belica, Idrizaj, Bitri, Hakaj, Mala, Broja, Murataj, Melo, Asani, Solomon.https://www.photojoiner.net/image/sbwxanlg